28 червня 2020 року - День Конституції України >> >>

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні >> >>

План   заходів до Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій  війні 2019-2020 навчальний рік

Матеріали Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо відзначення Дня пам`яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу,

26 квітня 2020 року

 

Інформаційна година «Чорнобиль. Ми пам'ятаємо...Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…»

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

       26.04.2020 для учнів  6 –Б класу  класним керівником Морозовою Д.М.  дистанційно була проведена  інформаційна година «Чорнобиль. Ми пам'ятаємо...Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…».

     Класний керівник нагадала учням про чорну дату в історії України, яка досі віддає важким відгомоном минулих десятиліть. Учні  також мали можливість переглянути документальний фільм "Чорнобильська трагедія - біль України"(https://www.youtube.com/watch?v=-4n5gfZZAz0), в якому відтворено хід подій  рокової ночі з 25 на 26 квітня 1986 року. Після перегляду фільму учні взяли участь у віртуальній вікторині "Чорнобиль не має минулого часу".

 

Виховна година «Чорнобиль не має минулого» 

Ти відомий сьогодні кожному —

Не ім’ям своїм, а бідою.

Тою вулицею порожньою

Понад прип’ятською водою.

24.04.2020 р. класний керівник 2-А класу ЗОШ № 8 Гостєва І.А. дистанційно провела виховну годину «Чорнобиль не має минулого».

Діти переглянули відео «Казка про Чорнобиль» https://www.youtube.com/watch?v=i2gSH_-Euhc, поширили свої знання про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації для усього живого. Після перегляду учні намалювали малюнки «День Чорнобильської трагедії».

 

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

 З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі з 18.01.2017  до  23.01.2017 року організовано та проведено ряд заходів:

-тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

-конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!»;

-учнівський флешмоб "Я люблю свою Батьківщину!"

 

 

 

 

Патріотичне виховання from Lenok78_09

День Збройних сил України одна з визначних дат нашої держави. Мабуть немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни й не готував себе до нелегкої служби в армії ще з дитинства.
6 грудня 2016 року з нагоди даного свята в школі була проведена святкова конкурсна програма «Зростаємо мужніми» за участю молодших школярів.
Чотири команди 2 та 3 класів , нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись. Вони емоційно, із задоволенням демонстрували свою повсякденну дитячу непосидючість, доброзичливу веселу вдачу, сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям, конкурсах. 
По закінченню свята всім учасникам побажали козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили, а нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання.

Українські державотворні традиції

1-3 грудня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Мирноградської міської ради пройшов цикл заходів щодо проведення 1 грудня 1991 року – Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України. Проведено іформаційні п*ятнадцятихвилинки для учнів 2-11 класів , на яких дітям було доведено важливість проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.
Для учнів 9-11 класів проведено круглий стіл « Українські державотворні традиції».
Учні 7-8 класів прийняли участь у відео-уроці з подальшим обговоренням “Дорога до свободи”
Для учнів 5-6 класів проведено конкурс історичного есе “Я – Незалежність”.
Проведенні заходи є ефективним засобом виховання й індивідуального зростання учнів, підвищення їх пізнавального інтересу, стимулювання творчої активності, розвитку їх компетентностей.

 

«ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ» Переглянути

Виховна година «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» Переглянути

Виховний захід для учнів "Козацького роду - нема переводу"  Переглянути

Лінійка до Дня свободи та гідності Переглянути

ЛІНІЙКА ПАМ’ЯТІ Переглянути

Усний журнал "Одна Батьківщина і двох небуває" Переглянути