Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8
            Мирноградської міської ради
Середа, 20.11.2019, 08:54

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Оліпіада з математики | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Протокол

засідання журі І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики за підсумками перевірки робіт учнів ЗОШ № 8 Димитровської міської ради Донецької області 20.10.2015 р.

Журі І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у складі голови журі – Ковальчук А.П., членів журі: Лапіної О.М., Тарасової В.Ю. проаналізувавши результати виконання завдань  38  учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

К- ть балів

Місце

П.І.Б. учителя

  1.  

Ушакова Дар’я

7-А

25

ІІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Логвиненко Лада

7-А

25

ІІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Хорольська Аліна

7-А

10

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Пронь Вероніка

7-А

20

ІV

Ковальчук А.П.

  1.  

Бабенко Євген

7-А

10

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Хвостова Арина

7-А

10

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Мосієнко Оксана

7-А

15

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Слюсар Роман

7-А

30

ІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Хасенко Вікторія

7-А

15

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Попова Анна

7-А

40

І

Ковальчук А.П.

  1.  

Бєлова Вікторія

7-А

10

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Рожкова Анастасія

7-А

5

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Калач Дмитро

7-А

1

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Пальчик Анастасія

7-А

15

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Берніков Данило

7-А

15

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Колесникова Єлизавета

10

20

І

Ковальчук А.П.

  1.  

Вронська Єлизавета

10

18

ІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Гринько Володимир

10

10

ІІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Сердюк Олександра

10

10

ІІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Усачова Єлизавета

11

20

ІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Бичек Олександр

11

10

ІІІ

Ковальчук А.П.

  1.  

Курманов Антон

11

8

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Суворова Вікторія

11

30

І

Ковальчук А.П.

  1.  

Кондаков Олександр

11

6,5

 

Ковальчук А.П.

  1.  

Бохан Кирило

9-А

25

І

Лапіна О.М.

  1.  

Добровольскас Марія

9-А

8

 

Лапіна О.М.

  1.  

Кравцова Віталіна

9-А

10

ІІ

Лапіна О.М.

  1.  

Коваленко Орина

8-А

13

 

Лапіна О.М.

  1.  

Битюцький Данило

8-Б

36

І

Лапіна О.М.

  1.  

Литвиненко Микита

8-Б

27

ІІІ

Лапіна О.М.

  1.  

Новосельцев Дмитро

8-Б

31

ІІ

Лапіна О.М.

  1.  

Леоха Альбіна

6-А

40

І

Лапіна О.М.

  1.  

Кривенко Катерина

6-А

35

ІІ

Лапіна О.М.

  1.  

Токарева Дар ,я

6-Б

10

 

Лапіна О.М.

  1.  

Разіньков Ярослав

6-А

5

 

Лапіна О.М.

  1.  

Клименко Тетяна

7-Б

15

 

Тарасова В.Ю.

  1.  

Тіщенко Анастасія

7-Б

15

 

Тарасова В.Ю.

  1.  

Захарова Тетяна

7-Б

15

 

Тарасова В.Ю.

 

 

Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту


Загальноосвітня школа №8 © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz