Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8
            Мирноградської міської ради
Середа, 20.11.2019, 08:10

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Олімпіада з трудового навчання | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

У різні епохи український народ висував зі своїх рядів плеяди видатних людей, котрі через різні причини змушені були спрямовувати свої розум і талант здебільшого на процвітання інших держав. Наше завдання полягає в тому, щоб створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати нові таланти

Метою учнівської олімпіади є:

- стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді;

-    виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах;

          - реалізація здібностей талановитих учнів;

-         формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;

-         популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

8 клас

Обслуговуюча праця

1.                 Манько Арина

2.                 Тишинінова Аліна – І місце

3.                 Щербініна Валерія

4.                 Колесникова Єлизавета

5.                 Сергєєва Валерія

6.                 Радіонова Альона

 

8 клас

Технічна праця

1.                 Яблочкін Єгор – І місце

2.                 Гринько Володимир – І місце

3.                 Соколов Максим

4.                 Бевз Сергій

5.                 Мельніков Андрій

6.                 Чистик Олександр

 

9 клас

Обслуговуюча праця

1.                 Жукова Інна

2.                 Суворова Вікторія – І місце

3.                 Дротик Анна

4.                 Усачова Єлизавета

5.                 Плетньова Тетяна

6.                 Лушнікова Олександра

7.                 Шарабуріна Марина

8.                 Сервірог Владислава

 

9 клас

Технічна праця

1.                 Родіонов Роман

2.                 Бичек Олександр

3.                 Кравчуковський Володимир – І місце

4.                 Мовчан Євген

5.                 Катрук Олександр

6.                 Гунько Дмитро

 

              Приймають участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

 

8 клас

1.                 Тишинінова Аліна (8-Б клас)

2.                 Яблочкін Єгор (8-Б клас)

3.                 Гринько Володимир (8-Б клас)

 

9 клас

1.                 Жукова Інна (9-А клас)

2.                 Кравчуковський Володимир (9-Б клас)

 

                                   

                                   

                                   

                                   

 


Пошук

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту


Загальноосвітня школа №8 © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz