Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8
            Мирноградської міської ради
Четвер, 19.09.2019, 15:25

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Олімпіада з історії | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Протокол

засідання журі І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії за підсумками перевірки робіт учнів ЗОШ № 8 Димитровської міської ради Донецької області 12.10.2015р.

 

Журі І (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у складі голови журі – Буторіної  Н.О., членів комісії Басова А.І., Томнюк Л.М. проаналізувавши результати виконання завдань 30 учасників олімпіади, оцінило їх роботи таким чином:

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

К-ть балів

Місце

ПІБ учителя

  1.  

Мосієнко Оксана

7-А

14

ІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Логвиненко Лада

7-А

16

І

Буторіна Н.О.

  1.  

Попова Ганна

7-А

14

ІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Ушакова Дар’я

7-А

16

І

Буторіна Н.О.

  1.  

Хорольська Аліна

7-А

5

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Хвостова Арина

7-А

10

ІІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Коваленко Арина

8-А

10

ІІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Коваленко Катерина

8-А

13

І

Буторіна Н.О.

  1.  

Суходоєва Анастасія

8-А

8

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Бобков Роман

8-А

9

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Плотніков Максим

8-А

7

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Литвиненко Микита

8-Б

10

ІІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Битюцький Данило

8-Б

11

ІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Добровольскас Марія

9-А

18

І

Буторіна Н.О.

  1.  

Совалова Вікторія

9-А

15

ІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Барканова Вікторія

9-А

13

ІІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Шолудько Катерина

9-А

12

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Бохан Кирило

9-А

12

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Галіч Ірина

10

7

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Родіонова Альона

10

9

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Чистик Олександр

10

13

ІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Тищенко Тетяна

10

9

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Пилипенко Роман

10

8

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Машир Олександр

10

8

 

Буторіна Н.О.

  1.  

Сердюк Олександра

10

14

І

Буторіна Н.О.

  1.  

Колесникова Єлизавета

10

12

ІІІ

Буторіна Н.О.

  1.  

Кравчуковський Волод.

11

15

І

Кондратьєв А.В.

  1.  

Радіонов Дмитро

11

14

ІІ

Кондратьєв А.В.

  1.  

Усачова Єлизавета

11

13

ІІІ

Кондратьєв А.В.

  1.  

Суворова Вікторія

11

13

ІІІ

Кондратьєв А.В.

 

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту


Загальноосвітня школа №8 © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz