Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8
            Мирноградської міської ради
Понеділок, 26.09.2022, 23:36

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Майстер - клас | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

23 лютого 2018 року вчитель географії Маргарита Лозовська в рамках чергової атестації провела відкритий урок у 7 класі «Південна Америка».
Вчитель вдало сполучила зміст урок у з обраними інноваційними методами навчання, повною мірою активізувала пізнавальну діяльність учнів на різних етапах уроку.

06.12.2017 р.

День медіаосвіти у ЗОШ №8 Мирноградської міської ради Донецької області.
В рамках участі у конкурсі " Учитель року" та " Кращий працівник міста " вчителі школи провели відкриті уроки з використанням медіатехнологій.
На уроці літературного читання ( вчитель Чуприна О.М.) учні 4 класу вчилися не тільки виразно читати, а й відчувати красу природи, вивчаючи твір В.Сухомлинського. 
На уроці української літератури (вчитель Островерхова Н.В.) учні 10 класу систематизували і узагальнили знання з творчості Л.Українки, готуючи до уроку презентації, буктрейлер та використовуючи хмарні технології. На уроці фізики ( вчитель Стоволос В.О.) учні 8 класу відчули себе справжніми дослідниками.

Школа молодого вчителя - це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів. Метою роботи - є навчання молодих педагогів для їх успішної адаптації до роботи в школі та забезпечення професійного росту молодих спеціалістів.
5 грудня в ЗОШ № 8 відбулося засідання "Школи молодого спеціаліста", під час якого молоді вчителі дискутували про актуальність традиційних та інноваційних форм і методів роботи, розв'язували педагогічні задачі і взяли участь в анкетуванні щодо визначення рівня адаптації молодих педагогів.

16.02.2016 року

Сухомлін Олена Олександрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, " Старший вчитель" провела інтегрований урок української мови та літературного читання у 2-Б класі на тему "Поетична збірка" та "Речення". Різноманітні форми та методи роботи : робота з таблицями Шульте, гра "Шифрувальник" та "Диктор телебачення", асоціативний кущ, робота в парах та  групах, сприяли закріпленню знань, умінь і навичок молодших школярів.  Під час уроку вчитель в ігровій формі розвивала вміння дітей аналізувати, узагальнювати, вдосконалювала та збагачувала зв'язне мовлення учнів, виховувала любов до природи.

 

 

               З метою підвищення педагогічної майстерності вчителів 22 січня 2014 року в ЗОШ № 8 стартував майстер-клас досвідчених вчителів за темою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі».

  • 22. 01. 2014 рік

 Учитель-методист Кондратьєв Андрій Вікторович провів урок історії в 9-А класі на тему «Націоналізм як політична течія на українських землях у ІІ половині ХІХ століття». Цікаво поданий матеріал, вдало дібрані методи та прийоми з використанням мультимедійних засобів сприяли творчій активності учнів, спонукали відчути гордість за минуле свого народу та відповідальність за майбутнє.


                     

                                                                                                              
 
  11.02.16 рік   
В  4 - Б класі Луніною Людмилою Володимитрівною було проведено урок з природознавства за темою " Рослинний та тваринний світ Євразії.  " Урок містив науково-дослідницьку роботу,яка надала можливість учням самостійно зробити власні припущення , а потім висновки.  Були вдало використані інформаційні технології, як найефективний і дуже зручний метод викладу нового матеріалу . Всі учні активно працювали на уроці, кожен мав можливість виступати перед класом з підготовленою інформацією , висловити власну думку.
 
                                                                                                    
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
Матеріли до уроку:/cvit_ditini/urok_evrazija.docx
                                   
                                  

 14 квітня 2016року у паралелі 4-х класів ( класоводи Луніна Л.В та Шумейко Г.В.) відбулося родинне свято «Від  усієї душі».  Метою заходу було розкрити кращі сторони досвіду сімейного виховання, прищеплення любові до батьків, свого роду та бажання  примножувати родинні традиції. Сприяти створенню дружньої родини. На святі було винесено подяки батькам за "Спів         працю зі школою".

                                                                                                    

                                                                                                    

                                                                                                    

 

 

                                       
 
 
 23.01.2017 р. відбулося засідання «Школи молодого спеціаліста» у форматі семінару-тренінгу.  Директор школи Самопаленко Л.А. та заступник директора школи  Лозовська М.В. поглибили знання молодих спеціалістів про традиційну  та інноваційну структуру уроків. Вчителі початкових класів Попова В.Ю. та Сухомлін О.О. у формі практичних занять ознайомили учасників семінару з інтерактивними технологіями навчання.

Пошук

Календар
«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайту


Загальноосвітня школа №8 © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz